Fuarlarımız


Galeri


Gifa 2007


Ankiros 2008


Ankiros 2010


Euroguss 2010


Gifa Dusseldorf 2011

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hakkımızda

Doğuş Metal, 1998 yılında Kolektif Şirket olarak Türk Döküm sanayine hizmet etmek amacıyla kurulmuş, 2001 yılından itibaren ise Doğuş Döküm Malzemeleri Ltd. Şti. ünvanı ile 18 yıldan bu yana aralıksız olarak Türk Döküm Sektörüne hizmet etmektedir.
Firmamız döküm sektöründe dünya markası olmuş ve kalitesi ile kendini dünyaya kabul ettirmiş firmalarla işbirliği yaparak Türk döküm sektörüne ürün sağlamakta, satış öncesi ve satış sonrası teknik destekleri ile hizmet etmektedir. Firmamız yeni ürünlere, yeni firmalara, yeni çözümlere ve yeni işbirliklerine her zaman açık olmuştur. Bu işbirliği ve hizmet sürecini geliştirerek devam ettireceğiz.
Firmamız dökümhaneler için gerekli olabilecek bütün sarf malzemelerinin, makine ve ekipmanlarının ithalatını ve stok satışını yapmaktadır.
Alüminyum enjeksiyon döküm, Alüminyum Kokil döküm, Alüminyum Kum döküm, Alüminyum Sıcak dövme için tüm sarf malzemeleri, Master Alaşımlar, Otomatik Yağlama Sistemleri, Makine ve Ekipmanları, Bakır Alaşımları, Pirinç Kokil döküm, Kum döküm, Savunma Döküm ve Sıcak Dövme için tüm döküm sarf malzemeleri, Sfero - Pik Döküm için SİC Köpük Filtreler ve Sarf Malzemeleri, Çelik Döküm için Zirkonyum Esaslı Köpük Filtreler, Çelik Dövme için Kalıp Ayırıcı Yağlar ve Yağlama Ekipmanları konusunda hem ürün kalitesini maksimuma çıkartarak ve döküm firelerini minimuma indirgeyerek döküm maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlanmaktadır.
Hedefimiz oldukça basit ve tektir; müşterilerimizin taleplerini en üst düzeyde karşılamaktır. Günümüz şartlarında, dökümcülerin artan enerji ve işçilik maliyetleri ile yüksek teknolojilerle rekabet edebilmeleri için düşük maliyetler daha yüksek kalitede ürün temin etmeleri gerekmektedir.
Bizim amacımız da,  onların bunu başarabilmeleri için uygun ürün ve hizmeti sağlamak, müşterilerimizle birlikte çalışarak, geliştirmek ve uygulamaktır. Firmamız Avrupa ve dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, bu gelişmeleri uzman ve büyüyen kadrosu ile en hızlı şekilde müşterilerine aktarmaktadır.
Doğuş ailesi siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten kıvanç duyar.

 
 

Çözüm Ortaklarımız